FAQ – Najczęściej zadawane pytania

W przypadku, gdy nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie, bardzo prosimy o skierowanie go do specjalistów na stronach Klubu Zdrowia Walmark.

Dzień dobry, chciałabym się zapytać czy Benosen można stosować dziennie i nieprzerwanie? Dziękuję.

Dzień dobry, z reguły możliwe jest długotrwałe stosowanie Benosenu. Jednakże przy długotrwałych zaburzeniach snu zalecam wizytę u lekarza.

Dzień dobry, chciałabym zapytać czy preparat Benosen mogą zażywać tylko dorośli, czy także dzieci (wiek 14 lat)? Dziękuję.

 

Dzień dobry Pani, dziękuję za pytanie. Preparat Benosen nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących. W przypadku dziecka w wieku lat 14 można stosować na zalecenie lekarza, w każdym przypadku powinno się jednak skonsultować zaburzenia snu z odpowiednim lekarzem pediatrą lub lekarzem ogólnym. Benosen nie uzależnia i nie ma działań ubocznych.

Dziękuję za zrozumienie i życzę miłego dnia.

Dzień dobry, jestem w 16. tygodniu ciąży i mam problemy ze snem. W nocy się budzę i nie mogę zasnąć. Chciałabym wiedzieć, czy mogę zażywać preparat Benosen? Dziękuję.

 

Dzień dobry, niestety preparat Benosen nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Problemy o których Pani wspomina mogą być związane z ciążą.

Dzień dobry, chciałabym się poradzić w sprawie stosowania Benosenu przez dzieci. Mam syna (wiek 3,5 roku), który praktycznie nigdy w swym życiu nie przespał całej nocy. Budzi się 2x, 3x w ciągu nocy, czasem tylko 1x, ale to jest zawsze święto, że udało mi się wyspać :-). Czy uważa Pani, że możnaby to rozwiązać poprzez stosowanie preparatu, stosując od czasu do czasu, a nie stale? Dziękuję za odpowiedź.

 

 

Dzień dobry, preparat Benosen nie jest przeznaczony dla dzieci. Zalecam konsultację z pediatrą.

Dzień dobry, interesuje mnie, czy preparat Benosen wpływa na aktywność po przebudzeniu – czy jest dobry dla osób wykonujących czynności wymagające zwiększonej koncentracji (np. kierowców zawodowych)??? Dziękuję za odpowiedź

 

Dzień dobry, preparatu nie należy stosować przed planowanym prowadzeniem pojazdu mechanicznego lub czynnościami wymagającymi zwiększonej uwagi. W przypadku, gdy będzie Pan stosował Benosen wieczorem przed snem, nie musi się Pan obawiać o to, że dojdzie do negatywnego wpływu na koncentrację rano przy wykonywaniu pracy. Jednoczesne zażywanie innych preparatów, w szczególności leków nasennych, należy skonsultować z lekarzem.


Strona nr 1 z 2
poprzednia | 1 : 2 | następna